Bolesna porażka

• autor: EPoX, 2013-04-28 10:56

LKS Uszew 8-0(3-0) Olimpia Bucze

Bramki:

7' Grzegorz Płachta 1-0

11' Arek Zydroń 2-0

26' Adam Rudnik 3-0 (samobój)

52' Igor Kostecki 4-0

63' Bartłomiej Boruta 5-0 (samobój)

70' Michał Żak 6-0

77' Wojciech Kukla 7-0 (karny)

85' Igor Kostecki 8-0

RelacjaLKS Uszew - Olimpia Bucze

1' Mecz rozpoczyna drużyna LKS-u Uszew. Z wiatrem w pierwszej połowie zagraja goście.

1' Za mocno podawał Kromka

2' Niecelne podanie Marka

2' Niecelnie podawał Zydroń

3' Kostecki wbiegł w pole karne, ale Rudnik wybija  na rożny. Olimpia wybija piłkę po wrzutce Manelskiego

4' Klepką Tryliński i Manelski, ten drugi za mocno odgrywa jednak piłkę, łapie ją Maślak

5' Spokojnie rozgrywa piłke LKS

5' Za lekko dogrywał Lalik

7' P.Boruta odbiera piłkę P. Jagielskiemu

bramka7' Gooool! 1-0! Dobra akcja LKS-u, Kostecki mija Wójtowicza, dogrywa do Płachty, a ten umieszcza piłkę w siatce

9' Rudnik wybija piłke z pod nóg Manelskiego

10' Od początku LKS ruszył do ataku

bramka11' Goool! 2-0! Spokojna, pozycyjna akcja LKS-u, piękne podanie Kosteckiego wykorzystuje Zydroń, który znalazł się w sytuacji "sam na sam"

12' Faul Pleszyńskiego

13' Piękny początek LKS-u Uszew

14' Niecelne podanie Płachty

15' Prostopadle podwał P.Jagielski, Tryliński spróbował dośrodkować w pole karne, ale Boruta oddala zagrożenie

16' Rudnik odbiera piłke Kosteckiemu

17' Dobra klepka Lalika i Pleszyńskiego, Lalik dogrywa do Borowca, ale pomocnik Olimpii traci piłkę w polu karnym

18' Faul na Pleszyńskim

19' Przy piłce Rudnik, uderza prosto w mur...

19' Faul Trylińskiego

20' W aut wybija Rudnik

21' Długi wrzut z autu przedłuża Tryliński, ale Kromka wybija piłke z pola karnego

21' Długie podanie Mirskiego przejmuje Maślak

22' Prostopadłe podanie Manelskiego, Tryliński traci piłkę po wślizgu Boruty

23' Faul Borowca

24' Dośrodkowanie Manelskiego łapie Maślak

25' Prostopadłe podanie Zydronia , Kostecki uderza z pierwszej piłki, ale piłka ląduje daleko za bramką

25' Niecelne podanie Borowca

bramka26' Gooool! 3-0! Świetne prostopadłe podanie, piłke dogrywa Kostecki, Rudnik usiłuje ją wybić i trafia przypadkowo do swojej bramki...

27' Niecelne Podanie Marka

28' B.Boruta nabija Trylińskiego. Od bramki Maślak

zmiana30' Piotra Borute kontuzja zmienia Marcin Krupa

31' Tryliński zablokowany przez Rudnika

32' Dośrodkowanie Kosteckiego łapie Maślak

34' Świetna akcja LKS-u. Manelski dośrodkowuje, P. Jagielski uderza na bramkę, Rudnik wybija jednak piłke "szupakiem"

35' Dobre podanie Manelskiego przecina Boruta

36' Niecelny strzał Lalika

37' Strzał Marka ląduje w rękach Pytla, to pierwszy celny strzał Olimpii...

38' Piłke traci Marek

39' Niecelnie uderza Rudnk

40' Olimpia gra coraz żywiej, teraz uderza Lalik

41' Za mocno podawał Pleszyński

42' Tryliński na pozycji spalonej

43' Dobre podanie Trylińskiego, Płachta w świetnej sytuacji, nie strzela jednak gola

44' Tryliński strzela w słupek! Dobija niecelnie..

45' Znów niecelnie podał Marek

45+1' Marek wybija na aut

45+1' Koniec pierwszej połowy, LKS gromi gości

46' Drugą połowe zaczynają przyjezdni z Bucza

47' Kromka wybija na aut

48' Kukla uderza prosto w mur

49' Rożny dla LKS-u

50' Olimpia oddala zagrożenie

50' Rozgrywają piłkę gospodarze

51' Kukla z łatwościa mija Wójtowicza, ale uderza bardzo niecelnie

bramka52' Gooool! 4-0! Kostecki i P.Jagielski klepką, ten pierwszy bez problemu mija obrońcó Olimpii i pokonuje Maślaka

53' Utrata piłki przez Płachte

54' Znów "gra piłką" LKS

55' Kostecki dogrywa w pole karne, Manelski przepuszcza piłkę, Jagielski strzela na bramkę, świetnie broni Maślak

56' Płachta marnuje świetną okazja

57' Do wejścia przygotowuje się Sobczyk

58' Płachta na spalonym

zmiana59' Sobczyk za Trylińskiego

60' Boruta przecina podanie Zydronia

61' Prostopadłe podanie Manelskiego, Płachta wychodzi "sam na sam", ale Maślak świetnie broni jego strzał

62' P.Jagielski niecelnie uderza na bramkę

bramka63' Goool! 5-0! Manelski wychodzi "sam na sam" dogrywa do Płachty , to podanie przecina Boruta, ale trafia do swojej bramki

zmiana64' Kizior za Zydronia

65' Złe dogranie Płachty

66' Zablokowany Borowiec

zmiana67' Eliasz Rudnik za Konrada Antosza

68' Faul Pleszyńskiego w polu karnym LKS-u

69' Zablokowany Krupa

70' Goool! 6-0! Prostopadłe podanie Manelskiego wykorzystuje Żak strzałem po długim rogu

zmiana72' Frankowski za Płachte

73' Niecelne podanie Manelskiego

74' Rudnk pociągnał za koszulke Kosteckiego

75' Faul Pleszyńskiego

75' Boruta główkuje na rożny

76' Faul Boruty w polu karnym i karny dla Uszwi...

77' Goool! 7-0! Kukla pewnie pokonuje Maślaka strzałem w prawy dolny róg bramki

78' Świetnie podawał Frankowski, Kostecki nie wykorzystywuje jednak sytuacji "sam na sam"

79' Kizior wywalczył rożnego dla LKS-u

80' Dobre podanie Kukli, straszny błąd Wójtowicza. Manelski dogrywa do Frankowskiego, ale ten zostaje zablokowany

81' J.Jagielski uderza w ręce Maślaka

82' Pleszyński na spalonym

83' Frankowski strzela gola, ale jest na spalonym

bramka85' Gooool! 8-0! Kizior dogrywa do Kosteckiego, a ten zdowya gola strzałem górą

86' Kukla podaje do Frankowskiego, ale on stał w miejscu

87' Żak na spalonym

88' Kukla za mocno podaje do Sobczyka

89' Kukla dogrywa piłke w pole karne, Boruta wybija na rożny

90' Sobczyk próbował zaskoczyć Maślaka strzełem z przewrotki, ale nie udaje mu się to

90' Koniec dramatycznego spotkania

Autor: Krystian Chrabąszcz